«Новий відлік»: реалізація програми

4-го вересня 2015 року в рамках проекту «Станція Успіху» (програма «Новий відлік») відбулась прес-конференція з нагоди початку конкурсного відбору бізнес-планів та оголошення переможців.

4-го вересня 2015 року в рамках проекту «Станція Успіху» (програма «Новий відлік») відбулась прес-конференція з нагоди початку конкурсного відбору бізнес-планів та оголошення переможців. Захід проводили Катерина Стрельченко, куратор проекту від БО «БФ «Станція «Харків», Наталія Яковлева, керівник групи тренерів, співзасновник БФ «Харків з тобою», Олександр Чумак, керівник проекту в Харкові

«На старті проекту було відібрано 100 осіб з ідеями, які могли б приносити прибуток. Були кілька місяців навчання і на фінальному етапі ми маємо біля 60 потужних бізнес-планів з добрими перспективами. Залишилась остання частина – захист своєї ідеї перед комісією, оголошення переможців та фінансування кращих бізнес-планів згідно з умов гранту. Від імені «Станції Харків» висловлюю подяку Міжнародному фонду «Відродження» за можливість зробити більш впевненими людей, які втратили все, що мали в зоні проведення АТО.», – розповіла Катерина Стрельченко.

«Мета цього проекту – надати не рибу, а вудку. Тому було прийнято рішення працювати з зоною розвитку знань та вмінь наших учнів.», – прокоментувала Наталія Яковлева.

«Проект надав реальну можливість отримати знання з основ підприємництва та підготувати бізнес-план своєї ідеї. Тепер учасники будуть захищати свої проекти для отримання фінансування. Наше завдання – надати підтримку якомога більшій кількості проектів. Задля цього ми залучаємо приватних інвесторів із підприємців, які самостійно оберуть проект для фінансування. Проект «Станція Успіху» став зразковим у сфері підтримки підприємницьких ініціатив, що реалізуються громадськими організаціями. Його можна застосовувати і в подальшому не тільки для підтримки переселенців, але і учасників АТО, студентів та безробітних, що мають на меті розпочати власну справу», – зазначив Олександр Чумак.

Програма «Новий відлік» реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» спільно з                                   БО «БФ «Станція «Харків» в партнерстві з Харківським обласним центром зайнятості та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Інформаційний партнер: «Харківський кризовий інфоцентр».

Мета програми – сприяння працевлаштуванню ВПО, створення можливостей для започаткування і розвитку ними власного бізнесу. Учасники проекту: внутрішньо-переміщенні особи з Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, які мають намір розпочати, або продовжити власну справу. В рамках проекту ВПО зможуть отримати гранти в розмірі від 15 000 до 90 000 гривень для початку чи розвитку власного бізнесу.

Контакти:  Юлія Піменова,  прес-центр проекту «Станція Успіху», +38 067 72 486 72

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: