Новий відлік-2. Проект допомоги у започаткуванні і розвитку власного бізнесу

24 березня о 13.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться брифінг "Новий відлік-2: проект допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу". Організатор Громадська організація «Кримська діаспора».

24 березня о 13.30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться брифінг “Новий відлік-2: проект допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу”. Організатор Громадська організація «Кримська діаспора».

Громадська організація «Кримська діаспора» на базі Простору переселенців #IDP_Hub у Києві за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує другу хвилю проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО в Києві у започаткуванні і розвитку власного бізнесу “Новий відлік-2”.

Спікери:

  • Анатолій Засоба, керівник громадської організації «Кримська діаспора»;
  • Оксана Вікарчук, менеджер проекту «Новий відлік-2»;
  • Ірина Сірик, менеджер проектів;
  • Анжела Полякова, випускниця програми підтримки переселенців “Новий відлік” у 2015 році, власниця нового бізнесу.
  • Станіслав Лячинський, директор Програмної Ініціативи Громадські ініціативи нової України Міжнародного фонду «Відродження».

17 учасників проекту з двохсот переселенців, які пройшли навчання за програмою допомоги підприємцям ВПО у Києві у другій половині 2015 року,  отримали  гранти на створення і розвиток  власного бізнесу  на загальну суму 1 млн гривень. В Україні благодійний проект проходив у період з червня по вересень у наступних містах – у Києві, Львові, Одесі та Харкові.

На брифінгу журналісти дізнаються про умови участі у проекті 2016  року, а також отримають можливість поспілкуватись з тими, хто вже отримав перші успішні результати від нового бізнесу.

Контакти: Громадська організація «Кримська діаспора»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: