Новий етап діяльності Центру Європейської Інформації в Луцьку

Центр Європейської Інформації в місті Луцьку, створений за ініціативи Центру громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа" та фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження", 6 лютого презентував програму своєї діяльності на 2007 рік. Були підведені підсумки роботи за минулий рік та представлені нові напрямки діяльності. Зокрема, передбачається проведення відкритих Європейських студій, різноманітних тренінгів, методичних зустрічей.

Центр Європейської Інформації в місті Луцьку, створений за ініціативи Центру громадських молодіжних організацій Волині “Наша справа” та фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, 6 лютого презентував програму своєї діяльності на 2007 рік. Були підведені підсумки роботи за минулий рік та представлені нові напрямки діяльності. Зокрема, передбачається проведення відкритих Європейських студій, різноманітних тренінгів, методичних зустрічей.

У презентації взяли участь заступник Луцького міського голови, керуючий справами Владислав Стемковський, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради Аліна Шпак, директор Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки Людмила Стасюк, директор Центру європейської інформації Ліна Басюк, гості та відвідувачі ЦЄІ.

Після невеликого екскурсу в історію створення Центру європейської інформації Ліна Басюк, керівник ЦЄІ, підвела підсумки діяльності Центру за минулий рік і озвучила плани на наступний рік. ЦЄІ у 2007 році запровадить щотижневі Європейські студії “Право Європейського Союзу”, відкриті для широкого кола громадськості. Буде продовжено методичні зустрічі представників Шкільних Європейських Клубів, під час яких школярі дізнаються про засади функціонування Європейського Союзу.

Центр Європейської Інформації активно готується до відзначення Дня Європи в місті. У травні відбудеться вже традиційний загальноміський конкурс “Європейська Олімпіада”, який ЦЄІ успішно проводить третій рік поспіль.

Особливу увагу Центр приділяє співпраці з освітніми навчальними закладами. Учні шкіл та члени Шкільних Європейських Клубів спільно з ЦЄІ готують проведення рольових імітаційних ігор інституцій Європейського Союзу: “Європейська Комісія”, “Рада ЄС”, “Парламент ЄС”.

Ще одним напрямком роботи буде видання щомісячної газети “Знай про Європу більше”. На сьогодні розповсюджується лише електронний варіант видання – “Європейський бюлетень “Знай про Європу більше”, можливість читати який мають громадські організації, засоби масової інформації, навчальні заклади та органи влади Волині та України вцілому.

Людмила Стасюк, директор бібліотеки, висловила своє щире задоволення від того, що ЦЄІ функціонує саме при бібліотеці імені Олени Пчілки. Вона зазначила, що планується проведення спільних заходів спрямованих на популяризацію життя і діяльності видатних діячів історії, культури країн-членів ЄС, висвітлення визначних подій, що відбувалися в цих країнах.

Аліна Шпак, начальник управління міжнародного співробітництва Луцької міської ради, відзначила, що саме ентузіазм молодих людей і молодіжних організацій має визначальну роль та вплив на формування зовнішньої політики держави. “І це добре, що у нас є ініціативна молодь, яка рухається в напрямку Європейського Союзу”.

Центр Європейської інформації запрошує усіх бажаючих відвідати Центр та записатись на “Європейські Студії” за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11, телефон гарячої лінії: т. 72-46-67.


Джерело : Прес-Центр ЦМГОВ “Наша Справа”

Олена Романова, координатор програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: romanova@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, Бехтерівський пров. 13а, к.5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: