Нові туристичні маршрути на Волині стають економічно вигідними

Нові туристичні маршрути на Волині, які проходять через села Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська, вже стали економічно вигідними для місцевих мешканців

Нові туристичні маршрути на Волині, які проходять через села Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська, вже стали економічно вигідними для місцевих мешканців. Про це 19 липня на прес-конференції в Рожищі розповіли ініціатори створення маршрутів – представники Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН. Маршрути розроблено за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів проекту, промотури туристичних маршрутів “Магія волинської казки”, релігійного, культурно-дозвіллєвого й фітомаршруту було проведено в червні-липні. За словами активістів, перші спроби розвитку туристичної інфраструктури виявилися досить вдалими.

“Коли ми тільки починали розробляти маршрути, спрогнозувати, чи виправдають вони себе, було досить важко. Але сьогодні, прийнявши перших туристів, бачимо, що те, що ми пропонуємо людям, справді цікаво. Звісно, не обійшлося й без помилок, адже турист сьогодні пішов вимогливий, одначе виявили й сильні сторони наших продуктів, те, на чому потрібно акцентувати увагу. Відзначу, що економічна вигода від залучення туристів відчутна вже, і це за умови зародкового розвитку інфраструктури!” – сказала Ірина Гайдучик, представниця Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН.

“Перспективи започаткованої діяльності очевидні, адже нам удалося впровадити нову модель економічного розвитку сільських громад, яка, звісно, ще потребує вдосконалення, але водночас демонструє свою ефективність. Ми показали сільським громадам, як вони можуть розвиватися, а далі вже все в їхніх руках”, – сказала вона.

Надалі туристичними маршрутами займатиметься Рада сільських громад, яку створили активісти сіл Переспа, Любче, Козин і Рудка-Козинська. Представники Ради поділилися найближчими планами: з 1 серпня буде розпочато набір дитячих груп для поїздок по маршрутах “Магія волинської казки”, тож долучатися запрошують усіх охочих.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: