Нові переклади німецькомовних книжок українською мовою

Сьогодні у книгарні-кав'ярні "Бабуїн" відбулася презентація нових перекладів німецькомовної літератури, які виходять з друку за підтримки програми перекладів Ґете-Інститут у Києві та Міжнародного фонду "Відродження.

Видавці, перекладачі та журналісти поєднали весняну ранкову каву з оглядом нових друкованих і ще недрукованих перекладів, виданих за підтримки програми, та дізналися про нові конкурси 2006-го року.

Про свої книжкові враження розповіли Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Дітмар Штюдеманн, Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький та директор Ґете-Інституту в Києві Маріон Гаазе. Редактор берлінського філіалу журналу “Spiegel” і автор дев’яти книжок Міхаель Зонтгаймер розповів про книжку політолога доктора Курта Зонтгаймера “Антидемократичні ідеї у Веймарській республіці: політичні ідеї у німецькому націоналізмі між 1918 та 1933 роками”, яка готується до друку в українському перекладі у видавництві “Дух і Літера”. А керівник відділу “Інформація та бібліотека” Ґете–Інституту в Києві Регіна Ангут-Фрам і менеджерка програми “Соціальний капітал та Академічні публікації” Міжнародного фонду “Відродження” Ірина Кучма пояснили умови нового конкурсу для видавців “Переклад німецької літератури українською мовою”.

Вже третій рік поспіль триває програма підтримки українських перекладів німецькомовної літератури Ґете-Інституту в Києві та Міжнародного фонду “Відродження”. 47 книжок готується до друку за підтримки програми — наукова, художня та дитяча література. А 6 книжок — сучасна художня та дитяча література — вже видані в українських перекладах. Річний бюджет програми становить 90 000 євро. Половину цієї суми надає Міністерство закордонних справ ФРН, половину — Міжнародний фонд “Відродження”.

Контактна особа:

Ірина Кучма
менеджерка програми “Соціальний капітал та Академічні публікації”
Міжнародний фонд “Відродження”,
Тел.: (00380-44) 461 95 00
Факс: (00380-44) 48601 66
Ел. пошта: kuchma@irf.kiev.ua
https://www.irf.ua/ua/programs/scaap

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: