Нові конкурси програми “Верховенство права”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси. Вони стосуються права на доступ до публічної інформації, місцевих правозахисних ініціатив, забезпечення соціальних прав людини та захисту економічних прав

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси. Вони стосуються права на доступ до публічної інформації, місцевих правозахисних ініціатив, забезпечення соціальних прав людини та захисту економічних прав.

Мета конкурсу “Реалізація права на доступ до публічної інформації” – сприяти поширенню діяльності неурядових організацій, спрямованої на реалізацію права особи на доступ до інформації, на протидію приховуванню суспільно важливої інформації, забезпечення більшої відкритості діяльності органів влади й інших розпорядників публічної інформації.

Мета конкурсу “Реалізація місцевих правозахисних ініціатив” – підтримати місцеві ініціативи громадських організацій у сфері захисту прав людини.

Мета конкурсу “Реалізація принципу соціальної справедливості у забезпеченні соціальних прав людини” – сприяти розвитку громадської експертизи у сфері реалізації та захисту соціальних прав людини.

Мета конкурсу “Захист економічних прав” – сприяти реалізації громадських ініціатив, спрямованих на підтримку та захист основних економічних прав.

Контакти:
Роман Романов, директор програми, romanov@irf.kiev.ua
Ліана Мороз, менеджер програми, moroz@irf.kiev.ua
Василина Яворська, менеджер програми, yavorska@irf.kiev.ua
Ольга Жмурко, координатор програми, zhmurko@irf.kiev.ua
Мар’яна Мазур, асистент програми, mazur@irf.kiev.ua
Тел./факс: (044) 482 03 63
Факс: (044) 486 76 29

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: