Нові конкурси програми “Посилення впливу громадянського суспільства”

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” оголошує конкурс “Громадський моніторинг проведення реформ на державному та місцевому рівнях” і конкурс “Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг”

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Громадський моніторинг проведення реформ на державному та місцевому рівнях” і конкурс “Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг”.

Мета конкурсу “Громадський моніторинг проведення реформ на державному та місцевому рівнях” – сприяти залученню представників громадськості до моніторингу проведення реформ на державному та місцевому рівнях. Останній термін подання проектів – 25 липня 2011 року.

Мета конкурсу “Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг” – сприяти створенню нових і покращувати діяльність наявних ЦНАП при місцевих органах виконавчої влади й органах місцевого самоврядування. Останній термін подання проектів на конкурс – 27 липня 2011 року.

Контакти:
“Посилення впливу громадянського суспільства”
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Діана Зубко, менеджер програми, zubko@irf.kiev.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461 95 00
Факс: (044) 486 01 66

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: