Нові конкурси програми “Посилення впливу громадянського суспільства”

Конкурси стосуються толерантності в українському суспільстві та вирішення регіональних проблем через залучення місцевих експертів

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості до вирішення регіональних проблем” і конкурс “Міжнаціональна толерантність в українському суспільстві”.

Мета конкурсу “Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості до вирішення регіональних проблем” – сприяти підвищенню аналітичної спроможності представників регіональних НУО шляхом залучення їх до підготовки пропозицій до місцевої / регіональної політики під керівництвом провідних вітчизняних політичних аналітиків. Останній термін подання проектів – 13 червня 2011 року.

Мета конкурсу “Міжнаціональна толерантність в українському суспільстві” – підтримати громадські ініціативи, спрямовані на розвиток міжетнічної толерантності, зокрема в молодіжному середовищі, подолання впливу стереотипів та упереджень у сфері міжетнічних взаємин. Останній термін подання проектів – 10 червня 2011 року.

Контакти:
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Діана Зубко, менеджер програми, zubko@irf.kiev.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461 95 00
Факс: (044) 486 01 66

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: