Нові конкурси програми “Посилення впливу громадянського суспільства”

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси. Вони спрямовані на громадський контроль за проведенням тендерних закупівель, на підтримку адвокаційних громадських ініціатив і на підвищення професійного рівня членів громадських рад

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси. Вони спрямовані на громадський контроль за проведенням тендерних закупівель, на підтримку адвокаційних громадських ініціатив і на підвищення професійного рівня членів громадських рад.

Мета конкурсу “Громадський контроль за проведенням тендерних закупівель” – підвищити прозорість проведення закупівель за кошти державного бюджету шляхом незалежного громадського моніторингу й аналізу процесу здійснення придбання товарів, робіт і послуг розпорядниками бюджетних коштів (органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, іншими органами, установами, організаціями тощо) відповідно до положень Закону України “Про здійснення державних закупівель” (№ 2289-VI від 01.06.2010).

Мета конкурсу “Мікрогрантова підтримка адвокаційних громадських ініціатив” – підтримка громадських ініціатив членів територіальних громад міст, сіл та селищ, спрямованих на представлення та відстоювання їхніх прав та групових інтересів у взаємовідносинах з місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

Мета конкурсу “Підвищення професійного рівня членів громадських рад” – сприяння підвищенню професійного рівня представників третього сектора, які є членами громадських рад, створених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №996 від 3 листопада 2010 р. “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, задля покращення їх діяльності та посилення впливу на вирішення актуальних проблем державного та місцевого розвитку.

Контакти:
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Діана Зубко, координатор програми, zubko@irf.kiev.ua
Аліна Дяченко, асистент програми, dyachenko@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461-95-00
Факс: (044) 486-01-66
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: