Нові конкурси Європейської програми

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошує нові конкурси. Вони стосуються експертної підтримки євроінтеграції України, розвитку громадського компоненту ініціативи “Східне партнерство”, лекцій провідних європейських експертів в Україні, відзначення Дня Європи, європейських можливостей для українців, європейської ідентичності України та співпраці українських і західноєвропейських аналітичних центрів.

Мета конкурсу “Громадська експертна підтримка європейської інтеграції України” – надання якісної громадської експертизи з актуальних тем європейської інтеграції України. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть надання експертної допомоги й адвокацію на рівні найвищих гілок влади й опозиції щодо конкретних актуальних (галузевих) тем на порядку денному взаємин між Україною і ЄС.

Мета конкурсу “Розвиток громадського компоненту ініціативи “Східне партнерство”, оголошеного спільно з програмою “Схід-Схід: партнерствс без кордонів”, – покращити залучення інституцій громадянського суспільства до Ініціативи “Східне партнерство”, об’єднати зусилля громадськості для сприяння реформам відповідно до європейських стандартів та для просування європейської інтеграції у Східній Європі. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть спільну діяльність (обмін досвідом успішної громадської адвокації та моніторингу реформ, спільні заходи задля взаємного підвищення обізнаності та мережування з європейськими платформами тощо).

Мета конкурсу “Відкриті лекції європейських експертів в Україні” – стимулювати публічні дискусії з актуальних питань європейської інтеграції та модернізації України шляхом проведення відкритих лекцій із запрошенням європейських експертів. Tематика відкритих лекцій має охоплювати актуальні для України питання модернізації та європейської інтеграції, зокрема через представлення досвіду інших країн.

Мета конкурсу “Відзначення Дня Європи в Україні” – громадське відзначення Дня Європи у містах України. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають проведення заходів з нагоди Дня Європи в Україні.

Мета конкурсу “Європейські можливості для українців” покращити обізнаність про можливості участі громадян і організацій України в європейських освітніх, наукових, молодіжних, культурних, аудіовізуальних програмах. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають проведення всеукраїнських і регіональних інформаційних кампаній.

Мета конкурсу “Європейська ідентичність України” – покращити обізнаність щодо історико-культурної приналежності України, її окремих регіонів і міст до Європи. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, що передбачають здійснення досліджень, видання інформаційно-просвітницьких матеріалів, виготовлення та поширення фільмів, розробку та презентацію екскурсійних маршрутів, проведення заходів із підвищення обізнаності щодо історичних, культурних і людських зв’язків України, її окремих регіонів і міст із Європою.

Мета конкурсу “Розвиток співпраці аналітичних центрів України та країн Західної Європи” – встановити зв’язки/співпрацю між аналітичними центрами та/або громадськими організаціями України та країн Західної Європи для покращення обізнаності західноєвропейських експертних кіл із українською експертною думкою та поширення найкращого західноєвропейського досвіду, стандартів і практик в Україні. У межах конкурсу буде підтримано проектні пропозиції, які передбачатимуть співпрацю аналітичних центрів та/або громадських організацій України і країн Західної Європи.

Контакти:

Дмитро Шульга
Старший менеджер Європейської програми
04053, м.Київ, Бехтерєвський пров., 13-А
тел.: (044) 461 95 00
факс: (044) 486 01 66
shulga@irf.kiev.ua

Дарина Наконечна
Координатор проектів Європейської програми
04053, м.Київ, Бехтерєвський пров., 13-А
тел.: (044) 461 95 00
факс: (044) 486 01 66
nakonechna@irf.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: