Нові члени Правління Фонду: Олександра Матвійчук та Володимир Єрмоленко

На початку вересня починаються повноваження нових членів Правління МФ “Відродження” Олександри Матвійчук та Володимира Єрмоленка.

Фото: фейсбук сторінка Олександри Матвійчук

Олександра Матвійчук – правозахисниця, Голова організації “Центр громадянських свобод” та координаторка громадської ініціативи “Євромайдан SOS”

Фото: фейсбук сторінка Володимира Єрмоленка

Володимир Єрмоленко –  філософ, доктор політичних студій, кандидат філософських наук, старший викладач Києво-Могилянської академії, директор з аналітики ГО “Інтерньюз-Україна”

Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко зазначив, що нові члени правління будуть співавторами стратегії, яка буде дороговказом на наступні 4 роки. Нагадуємо, що у новому стратегічному циклі Фонд залишає серед своїх пріоритетів створення середовища поваги до прав людини, допомоги й захисту вразливої частини населення, меншин, зокрема ромів, важкохворих пацієнтів і тих, хто потребує соціалізації та адаптації. 

Разом з тим, Правління залишають Ярослав Юрчишин у зв’язку з обранням народним депутатом України та Наталія Лигачова-Чернолуцька у зв’язку з завершенням терміну повноважень. 

Дякуємо за спільну роботу з розбудови в Україні демократичного і відкритого суспільства, де кожен почуває себе гідно, де громадяни включені в творення держави, а влада є прозорою та відповідальною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: