Нове дослідження про учасників, ресурси та механізми політичної корупції

За підтримки "Проекту перекладів" МФВ у київському видавництві "К.І.С." вийшла друком книжка: Донатела дела Порта, Альберто Ванучі "Брудні оборудки: учасники, ресурси та механізми політичної корупції" у перекладі з англійської Сергія Кокізюка.

За підтримки “Проекту перекладів” МФВ у київському видавництві “К.І.С.” вийшла друком книжка: Донатела дела Порта, Альберто Ванучі “Брудні оборудки: учасники, ресурси та механізми політичної корупції” у перекладі з англійської Сергія Кокізюка.

“Чи можна подолати корупцію?” – ключове питання багатьох аналітичних досліджень, присвячених вивченню цього явища. Тривалий час побутувало переконання, що корупція властива лише авторитарним або ж перехідним чи розвитковим країнам. Однак ця думка з часом виявилась хибною. Корупція може не лише чудово пристосовуватись і призвичаюватись у демократичних системах, глибоко пускаючи свої корені в політиці, владі, бізнесі тощо, а й руйнувати ці системи, призводячи до кризи демократичних цінностей. Отож не випадково автори цієї книжки розглядають корупцію на прикладі однієї з давніх європейських демократій – Італії. Саме в цій країні розгорівся чи не найбільший політичний скандал, пов’язаний з корупцією. І саме тут, попри міцність і злагодженість роботи корупційної машини, розгорнулось масштабне викривальне розслідування “чисті руки”. Автори на численних прикладах брудних оборудок в італійській політиці, чиновництві, діяльності партій, у стосунках “влада – бізнес” тощо досліджують корупцію, умови її існування та поширення, а також усі можливі методи боротьби з нею.

Зміст та фрагмент книжки містяться тут: http://www.books.dovidka.com.ua/images/z133.pdf та http://www.books.dovidka.com.ua/images/f133.pdf

Видавництво “К.І.С.”: http://www.books.dovidka.com.ua/

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: