Нове дослідження про державні фінанси в розвиткових і перехідних країнах

За підтримки Проекту перекладів Міжнародного фонду "Відродження" у київському видавництві "К.І.С." вийшла друком книжка "Державні фінанси в розвиткових і перехідних країнах" у перекладі з англійської мови Руслана Ткачука та за наукової редакції кандидата наук з державного управління Лесі Ільченко-Сюйви.

За підтримки Проекту перекладів Міжнародного фонду “Відродження” у київському видавництві “К.І.С.” вийшла друком книжка “Державні фінанси в розвиткових і перехідних країнах” у перекладі з англійської мови Руслана Ткачука та за наукової редакції кандидата наук з державного управління Лесі Ільченко-Сюйви.

Ця збірка складена за матеріалами конференції, проведеної на честь відомого економіста Ричарда Берда. Його теоретичні та прикладні роботи були зразком великого зацікавлення та глибокого знання фінансової політики у багатьох країнах світу. Проблеми у сфері державних фінансів, які він проаналізував за роки своєї діяльності, цілком заповнюють весь спектр дисципліни державних фінансів: податкову політику, адміністрування податків, взаємозалежність між ними, міжбюджетні фіскальні відносини, політику державних видатків і процеси фіскального керування.

Пропоновані увазі читача есеї провідних науковців, що є незаперечними авторитетами у своїй галузі, поглиблюють розуміння згаданих проблем і, безперечно, будуть цікавими й корисними державним службовцям всіх рівнів, економістам, студентам та аспірантам відповідних спеціальностей.

Особливий акцент на ситуації в країнах з перехідною економікою, насиченість прикладами та фактичними матеріалами роблять книжку привабливим посібником як для науковців, так і для управлінців-практиків в Україні.

Упорядники та редактори збірки – Хорхе Мартинес-Васкес, професор економіки і директор програми міжнародних студій та Джеймс Алм, професор і завідувач кафедри економіки в Школі політичних студій Ендрю Янга при університеті штату Джорджія, США.

Видавництво “К.І.С.”: http://www.books.dovidka.com.ua/

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: