Нова книжка Юрґена Габермаса відтепер українською

За підтримки Ґете-Інституту у Києві та Міжнародного фонду "Відродження" у львівському видавництві "Астролябія" вийшла друком книжка Юрґена Габермаса "Залучення іншого: Студії з політичної теорії" у перекладі з німецької мови Андрія Дахнія та за наукової редакції Бориса Поляруша.

За підтримки Ґете-Інституту у Києві та Міжнародного фонду “Відродження” у львівському видавництві “Астролябія” вийшла друком книжка Юрґена Габермаса “Залучення іншого: Студії з політичної теорії” у перекладі з німецької мови Андрія Дахнія та за наукової редакції Бориса Поляруша.

Книга “Залучення іншого” містить дослідження, написані після виходу друком “Фактичності та значущості”. У текстах йдеться про наслідки, які постають сьогодні з універсалістського змісту республіканських принципів, а саме: що вони означають для плюралістичних суспільств і де загострюються мультикультурні суперечності, якими є наслідки для національних держав, що об’єднуються у наднаціональні формації, і для громадян світового співтовариства, котрі непомітно для них самих і всупереч власній волі об’єднуються у спільноти ризиків.

Видавництво “Астролябія”: info@astrolabium.com.ua; тел.: (032) 298 54 93

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: