Нова книжка про теорію і практику аналізу політики

За підтримки "Проекту перекладів" МФВ у київському Видавничому домі "Києво-Могилянська Академія" вийшла друком книжка Вейна Персонcа "Публічна політика. Вступ до теорії й практики аналізу політики" у перекладі з англійської мови Олександра Дем’янчука.

За підтримки “Проекту перекладів” МФВ у київському Видавничому домі “Києво-Могилянська Академія” вийшла друком книжка Вейна Персонcа “Публічна політика. Вступ до теорії й практики аналізу політики” у перекладі з англійської мови Олександра Дем’янчука.

З усіх підручників з аналізу публічної політики книга Вейна Персона визнана найкращою для початку вивчення політичних процесів і явищ, об’єднаних поняттям “Публічна” (або. в слов’янському варіанті, ” державна”) політика. Професор Парсонс, завідувач кафедри політичних наук Коледжу Куїн Мері Лондонського університету, розглядає і загальні питання, і конкретні підходи й теорії вироблення, здійснення, зміни чи завершення публічної політики. Читач знайде в цій книзі широкий спектр суспільнознавчих ідей і поглядів класиків політології та науки про публічну політику, ознайомиться з елементами теорії колективного прийняття рішень, теорії організацій, менеджменту тощо, глибше пізнає процеси управління суспільством у сучасній демократичній державі.

Видавничий дім “Києво-Могилянська Академія”: http://www.publish-ukma.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: