Нова книжка про курс європейської інтеграції

За підтримки "Проекту перекладів" МФВ у київському видавництві "К.І.С." вийшла друком книжка Десмонда Дайнена "Дедалі міцніший союз: Курс європейської інтеграції" у перекладі з англійської Марини Марченко.

За підтримки “Проекту перекладів” МФВ у київському видавництві “К.І.С.” вийшла друком книжка Десмонда Дайнена “Дедалі міцніший союз: Курс європейської інтеграції” у перекладі з англійської Марини Марченко.

Фундаментальна праця Десмонда Дайнена належить до категорії “must” – “обов’язково прочитати” всім, хто так чи інакше має справу з європейською інтеграцією.

Найповніший, найстисліший і найдоступніший виклад історії створення ЄС, його інституцій і політик може слугувати підручником, довідником і … навіть захопливим читвом. Принаймні цьому сприяють і карколомні звиви сюжетної лінії розвитку європейської інтеграції, і пригоди її головних героїв, понад те ще й легкий та невимушений стиль автора.

Цільова авдиторія: для широкого кола читачів

Зміст книжки міститься тут: http://www.books.dovidka.com.ua/images/z136.pdf

Другий Розділ “Непевний ґрунт, 1958–1972” у повному обсязі можна прочитати тут: http://www.books.dovidka.com.ua/images/f136.pdf

Видавництво “К.І.С.”: http://www.books.dovidka.com.ua/

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: