Незалежні експерти взяли участь у щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії

Міжнародний фонд “Відродження” підтримав участь незалежних експертів і журналістів у 8-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

Міжнародний фонд “Відродження” підтримав участь незалежних експертів і журналістів у 8-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Це дало змогу міжнародній спільноті, у тому числі впливовим представникам ЄС, і українським політикам почути критичні голоси незалежних експертів. Ішлося про демократизацію та реформи врядування, європейську інтеграцію України, міжнародні відносини, зокрема між Україною та Росією, міжнародну економіку та підвищення конкурентоспроможності України, енергетику, зону вільної торгівлі, а також про посилення толерантності, міжконфесійного діалогу, ролі засобів масової інформації, покращення міжетнічних відносин тощо.

Під час зустрічі до міжнародної спільноти було донесено інформацію стосовно політичних процесів і перспектив реформ в Україні. Особливу увагу експерти приділили взаєминам між Україною та Євросоюзом, включно з виконанням Порядку денного Асоціації Україна-ЄС і перспективами підписання Угод про асоціацію та зону вільної торгівлі, а також розвитку “Східного Партнерства”.

У роботі 8-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії “Україна та світ: спільні виклики, спільне майбутнє”, яка відбулася 15-18 вересня 2011 року, взяли участь близько 200 лідерів політики, бізнесу та громадянського суспільства з України, ЄС, Росії, США, та інших країн. Такі зустрічі у форматі неурядового міжнародного форуму відбуваються з 2004 року.

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, (044) 486 24 74, 095 276 89 92, liachinskiy@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: