Незалежні експерти підіб’ють підсумки Саміту Україна-ЄС

26 лютого з 13:00 до 14:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція, на якій незалежні експерти підіб’ють підсумки Саміту Україна-ЄС

26 лютого з 13:00 до 14:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція, на якій незалежні експерти підіб’ють підсумки Саміту Україна-ЄС. Захід проводить Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва й Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь:
– Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва;
– Ігор Жданов, президент Аналітичного центру “Відкрита політика”;
– Ірина Бекешкіна, директор Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

Теми обговорення:
· Результати Саміту: чи є рух уперед у відносинах Україна-ЄС?
· Підходи до укладання Угоди про Асоціацію: спільне й відмінне в позиціях офіційного Києва та Брюсселя, ключових політичних суб’єктів в Україні та ЄС
· Що говорять офіційно й “оф-рекордс” у Брюсселі стосовно перспектив відносин з Україною?
· Позиція громадських організацій: як забезпечити послідовні, солідарні та прозорі дії заради європейських пріоритетів України?

Під час прес-конференції буде оприлюднено та прокоментовано звернення громадських організацій до керівництва держави, уряду, парламенту та політичних сил щодо укладання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Працівникам ЗМІ слід акредитуватися.

25 лютого у Брюсселі відбувся Саміт Україна-ЄС, що став останньою подією двосторонніх відносин на найвищому рівні напередодні можливого підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. 21 лютого у Брюсселі українські громадські організації представили власне бачення шляхів розв’язання проблем у відносинах Україна-ЄС.

Контакти:
Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва
Наталія Сад
(044) 238 68 43
050 930 84 39
nataliya.sad@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: