Непорушне право власності: українські реалії

Центр громадської адвокатури підготував видання “Непорушне право власності: українські реалії”

Центр громадської адвокатури підготував видання “Непорушне право власності: українські реалії”. Книжка вийшла в межах проекту “Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні описано типові порушення права власності, дано оцінку ефективності правового захисту, проаналізовано правове регулювання права власності в Україні. У книжці можна знайти “топ-10” порушень та опис способів захисту права власності: можливість членів громад брати участь в управлінні та розпоряджанні власністю, судова практика, аналіз установлених Європейським Судом порушень права власності з боку України, актуальні статті щодо нових змін до законодавства.

Видання підготовано на основі матеріалів діяльності громадської правозахисної приймальні Центру громадської адвокатури та партнерських організацій, результатів моніторингів, фокус-груп та інших публічних заходів за участю правозахисників, науковців, практиків, активних у захисті своїх прав громадян.

Центр громадської адвокатури
(032) 244 46 59
cga@lawngo.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: