Неочікувані враження від України: розмовний клуб із нагоди Євро-2012

12 червня з 17:00 до 19:00 в Києві відбудеться розмовний клуб “Неочікувані враження від України”

12 червня з 17:00 до 19:00 в Києві, у Європейському містечку (амфітеатр під аркою Дружби народів), відбудеться розмовний клуб “Неочікувані враження від України”. Захід проводить громадська ініціатива “Friendly Ukraine” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Якою виявилася справжня Україна?
– Що нового й цікавого побачили гості в нас?
– Наскільки успішно виконує Україна роль господарки Євро-2012?

У зустрічі братимуть участь представники європейських фан-об’єднань, туристи, українські громадські активісти. Висловитися зможе кожен.

“Friendly Ukraine” – це громадська позаполітична ініціатива з європейської інтеграції України на рівні “люди для людей”. Напередодні Євро-2012 українські громадяни, координуючи свої зусилля через соціальні мережі, пропонують туристам безкоштовну допомогу: житло, трансфер від аеропорту до міста, англомовні екскурсії, перекладацькі й інформаційні послуги тощо. Ми демонструємо світові, що українці, всупереч негативному іміджу влади та окремих представників бізнесу, які необґрунтовано завищують ціни для гостей Євро-2012, є приязними та гостинними.

Сайти громадської ініціативи “Friendly Ukraine”:
www.rooms4free.org.ua – безкоштовне житло
www.2012well.com.ua – безкоштовні гіди, трансфер
www.Icanhelpu.com.ua – безкоштовна допомога й переклад

“Friendly Ukraine”
Вікторія Світлова
050 669 52 29

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: