АНОНС: 20 травня церемонія нагородження переможців конкурсу на «Відзнаку імені Героя «Небесної сотні» Дмитра Максимова»

20 травня у Києві оголосять переможців конкурсу на "Відзнаку імені Героя "Небесної Сотні" Дмитра Максимова". Відзнака даватиметься за внесок у розвиток спортивного життя і фізичної культури для людей із інвалідністю - це чи не перший в Україні конкурс такого формату й характеру. Адже, на жаль, так склалося історично, що людей з інвалідністю у нашому суспільстві було прийнято не помічати, відводити очі, не задумуватись. Події останніх років навчили українців цінувати справжню мужність.

20 травня у Києві оголосять переможців конкурсу на “Відзнаку імені Героя “Небесної Сотні” Дмитра Максимова”. Відзнака даватиметься за внесок у розвиток спортивного життя та фізичної культури для людей із інвалідністю – це чи не перший в Україні конкурс такого формату й характеру. Адже, на жаль, так склалося історично, що людей з інвалідністю у нашому суспільстві було прийнято не помічати, відводити очі, не задумуватись.  Події останніх років навчили українців цінувати справжню мужність.

Час церемонії нагородження: 20 травня, 13:00.

Місце церемонії: м. Київ, Центральна сцена Національного спортивного комплексу “Олімпійський”.

На три номінації конкурсу: «Організація та розвиток закладів для занять спортом та реабілітації (або окремих програм)», «Благодійний внесок в реалізацію програм занять спортом і реабілітації»,  «Проведення спортивних змагань на всій території України та в окремих її регіонах» загалом надійшло 19 заявок із різних куточків України. За кожною з заявок стоїть окрема історія боротьби та перемог. Серед заявлених номінантів були як потужні всеукраїнські організації і проекти, так і окремі люди, які мають інвалідність. На церемонію нагородження варто прийти задля того, аби почути ці історії. Кожен із учасників – переконливий приклад  перемоги та відданості, що дуже відповідає поглядам Дмитра Максимова.

Ім’я Дмитра Максимова для цієї відзнаки обрано не випадково – 19-річний Герой “Небесної Сотні” був надією національної збірної спортивної команди України. Срібний (у командному заліку) та бронзовий (в особистому заліку) призер із дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року (спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують); бронзовий призер Чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) з 17 по 24 вересня 2012 року.

Організаторами конкурсу є громадські організації «Родина Героїв Небесної Сотні» та «Відкриті можливості», а сама відзнака втілена в рамках проекту «Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні», який виконує ГО «Родина Героїв Небесної Сотні». Перший етап цього проекту пов’язаний з іменами й особистостями п’ятьох наймолодших полеглих активістів Революції Гідності.

Підтримку ініціативі зі створення відзнаки надали Міністерство молоді та спорту, а також міжнародний фонд “Відродження”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: