Небайдужих запрошують долучитися до Всеукраїнського тижня паліативної допомоги

ВГО “Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” запрошує всіх небайдужих долучитися до Всеукраїнського тижня паліативної допомоги

ВГО “Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” запрошує всіх небайдужих долучитися до Всеукраїнського тижня паліативної допомоги. Заходи відбудуться за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

• 3 жовтня об 11:30 у Києві, у прес-центрі “УНІАН” (вул. Хрещатик, 4), відбудеться презентація соціального проекту “Зупинимо біль разом!” Під час заходу буде представлено:
– результати фотоконкурсу “Кожна мить життя – безцінна”;
– cоціально-мистецьку акцію “Портрет із майбутнього” (створення професійними художниками портретів відомих людей – таких, якими уявляють їх митці через 30 років);
– соціальну акцію “День зірки в хоспісі”.

Учасники прес-конференції: голова правління Ліги Василь Князевич, головний лікар Івано-Франківської обласної лікарні “Хоспіс” Людмила Андріїшин, керівник громадської організації “Краб” Лариси Лавренюк, співачка Гайтана, телеведуча Даша Малахова, футболіст Владислав Ващук.

Після прес-конференції журналістів запрошують на прес-тур. Транспорт надають організатори. На прес-тур слід зареєструватися заздалегідь.   
• 4 жовтня з 11:00 до 13:30 у Києві, у Національній медичній академії післядипломної освіти імені Платона Шупика (вул. Дорогожицька, 9), відбудеться круглий стіл “Сучасний стан розвитку паліативної допомоги в Україні”.

• 8 жовтня відбудеться спільний молебень у київських церквах усіх конфесій.

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги відзначають щорічно у другу суботу жовтня. Ініціатором відзначення є Всесвітній альянс паліативної допомоги, куди входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі. Цього року Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги припадає на 8 жовтня.

Паліативна допомога – це комплексний підхід, мета якого – забезпечити максимальну якість життя пацієнта з невиліковним (смертельним) захворюванням і членів його родини шляхом запобігання та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню й точному діагностуванню проблем і проведенню адекватних лікувальних заходів, а також надання психосоціальної та моральної підтримки.

ВГО “Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”
Ярослав Тракало
067 402 91 80

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: