Найкращі роботи конкурсу “Україна в Європі, Європа в Україні” буде надруковано в окремому збірнику

27-28 травня в Херсоні відбудеться зустріч переможців конкурсу пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”

27-28 травня в Херсоні відбудеться зустріч переможців конкурсу пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”. Проект “Україна в Європі, Європа в Україні” реалізує Товариство “Український народний дім у Чернівцях” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Переможці регіональних конкурсів ознайомлять колег із європейським обличчям своїх областей. Буде представлено збірник, до якого увійшли найкращі пошукові та творчі роботи. 28 травня заплановано екскурсію до заповідника “Асканія-Нова”.

Конкурс проходив серед учнівської та студентської молоді в Миколаївській, Херсонській, Одеській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Чернівецькій областях та АР Крим.

Контакти: Товариство “Український народний дім у Чернівцях”, Євгенія Олійник, 050 909 13 45, (0372) 55 58 06, ngo.chernivtsi@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: