Найактуальнішими проблемами молоді названо забезпечення житлом і працевлаштування

6-8 грудня в Києві відбувався тренінг для ромської молоді “Толерантність і співпраця молоді”

6-8 грудня в Києві відбувався тренінг для ромської молоді “Толерантність і співпраця молоді”. Захід провела програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході взяли участь 20 молодих людей із різних регіонів України. Учасники тренінгу дійшли висновку, що найголовніші проблеми молоді в Україні не залежать від національності. Найактуальнішими проблемами було названо забезпечення житлом і працевлаштування.

Молоді роми дізналися про структуру молодіжного руху України, його досягнення та дієві методи співпраці між громадськими організаціями. Учасники дискутували на теми дискримінації та толерантності, а наприкінці тренінгу розробили ідеї своїх проектів, які сприятимуть розвитку молоді. Також молоді було надано інформацію щодо роботи програми “Рома України” та Ромського освітнього фонду.

Фото

Контакти:
“Рома України”
Анастасія Романюк
(044) 461 95 00
romaniuk@irf.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: