Організація надання безоплатної первинної правової допомоги спільно із ОМС

10 березня 2015 року в залі Львівського РВ АМУ за адресою м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 5, відбулася фахова майстерня на тему: "Співпраця органів місцевого самоврядування з центрами правової інформації. Консультації як засіб налагодження соціальних зв'язків у громадах".

10 березня 2015 року в залі Львівського РВ АМУ за адресою м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 5, відбулася фахова майстерня на тему: “Співпраця органів місцевого самоврядування з центрами правової інформації. Консультації як засіб налагодження соціальних зв’язків у громадах”.

В заході взяли участь: модератор, керівник проекту – Володимир Бригілевич (голова правління ЦДМС), спікери, експерти проекту – Андрій Дзюба, Христина Тибінка та Іван Оленин (юристи ЦДМС), а також представники органів місцевого самоврядування Львівщини та зацікавлені у організації надання безоплатної первинної правової допомоги.

Під час заходу було обговорено теоретичні положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу», здійснено обмін позитивним досвідом створення та діяльності Центрів правової інформації та консультації, а також було представлено практичні аспектами прийому громадян та надання консультацій.

Андрій Дзюба ознайомив присутніх з правовими аспектами співпраці органів місцевого самоврядування з центрами надання правової інформації і консультацій.

Христина Тибінка свою доповідь присвятила питанням практичного досвіду реалізації системи надання безоплатної первинної правової допомоги спільно із органами місцевого самоврядування. Було презентовано ЦПІКи, що вже створені та діють у різних містах України, їхні моделі, варіанти вдосконалення враховуючи міжнародний досвід.

Іван Оленин зосередив увагу на практичних аспектах прийому громадян та надання правових консультацій, а також ролі консультації у налагодженні соціальних зв’язків у громадах.

Метою проекту єпокращення обізнаності громадян та підвищення рівня надання безкоштовної правової допомоги органами місцевого самоврядування серед міст Львівщини шляхом підвищення компетентності їх посадових осіб, а також створення Центрів правової інформації та консультації у інших містах.

У доповідях було використано матеріали, розроблені в рамках проекту «Забезпечення надання безоплатної правової допомоги у малих громадах». Реалізація проекту здійснюється за фінансової підтримки програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Христина Тибінка, тел.: 032-235-68-48, centredms@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: