Навчання параюристів для надання первинної правової допомоги

30 березня – 4 квітня 2015 року в смт. Дворічна Харківської області пройде тренінг «Школа права» для підготовки параюристів (правових консультантів). Після навчання консультанти допомагатимуть сільському населенню Дворічанського району у вирішенні проблем правового характеру.

30 березня – 4 квітня 2015 року в смт. Дворічна Харківської області пройде тренінг «Школа права» для підготовки  параюристів (правових консультантів). Після навчання консультанти допомагатимуть сільському населенню Дворічанського району у вирішенні проблем правового характеру.

Школу буде проведено в рамках реалізації проекту «Стала система безоплатної первинної правової допомоги населенню Дворічанського району Харківської області», що здійснюється громадською організацією «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Для навчання в «Школі права» відібрані 30 осіб з Дворічанської селищної, Кутьківської, Петро-Іванівської, Кам’янської, Пісківської, Лиманської Другої, Миколаївської, Новоєгорівської, Токарівської, Вільшанської сільських рад Дворічанського району. «За парти сядуть» голови, секретарі та інші фахівці сільських рад, вчителі права місцевих шкіл, працівники культури тощо.

Навчальна програма тренінгу розроблена у відповідності до результатів анкетування «Виявлення правових потреб мешканців Дворічанського району», яке було проведено восени 2014 року, а також навчальної програми Центру права у м. Рівне (Рівненська обласна громадська організація (РОГО) «Комітет виборців України». З цієї ж організації залучені і професійні тренери.

Тренери Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» вже проводили «Школу права» для підготовки пара юристів в Дворічанському районі в 2014 році. Їх робота, результати навчання, відгуки правових консультантів і населення говорять про високу якість і затребуваність тренерів.

Мета проекту «Стала система безоплатної первинної правової допомоги населенню Дворічанського району Харківської області», що здійснюється ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» підвищення рівня доступу мешканців віддалених сільських населених пунктів Дворічанського району Харківської області до системи надання безоплатної первинної правової допомоги, яка відповідає їх актуальним потребам.

Контакти: Людмила Ковтун, go.fsgd@gmail.com, (050) 6312103

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: