Навчання для молоді як втілювати свої соціальні ідеї

У березні у Львові розпочнеться унікальна навчальна програма для активних мешканців малих міст та сіл Західної України. 50 молодих людей із 7 областей Західної України в рамках проекту «Енергія Євромайдану в малі громади» зможуть навчитися, як втілювати свої ідеї в життя. Проект реалізує ГО «ЦеГрІн» у партнерстві з ГО «Яскраве життя» (Львів) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Усіх бажаючих запрошують взяти участь в практичній навчальній програмі, де за короткий термін можна навчитися, як втілити свою ідею в життя, як вивчати думку громади, писати проекти, шукати кошти, поширювати інформацію, організовувати роботу команди та співпрацювати з владою.

«У великих містах є багато активних людей, вони об’єднуються, вчаться, відвідують різні освітні заходи, а от активним людям у селах і малих містах  – значно тяжче. Часто молода людина у селі, яка хоче щось змінити – це “біла ворона”, бо всі навколо мають лише одне запитання: «Нащо воно тобі?». І якщо вчасно не отримати підтримку, то ентузіазм і бажання можуть зникнути», – розповіла керівник проекту Наталя Міхнова.

Тож програма для молодих активістів допоможе їм отримати цю підтримку від експертів та менторів, а також отримати реальний результат – готовий проект  соціальної ініціативи для своєї громади.

Під час проекту відбудеться 2 навчальних сесії, під час яких молоді люди у малих групах пройдуть 6 практичних семінарів із базових питань, які допоможуть розібратися із запуском власних соціальних ініціатив. Також між сесіями відбудеться спілкування з менторами, які подивляться на проект з практичної точки зору і дадуть свої поради. На завершення проекту – відбудеться презентація готових міні-проектів від учасників програми.

Отож, молоді люди, які мають бажання робити зміни у своїй громаді, а ще краще – якщо Ви вже маєте власну невеличку ініціативу, яка зробить життя кращим, запрошуємо Вас до участі у проекті.

Мета проекту «Енергія Євромайдану в малі громади», що здійснюється ГО «ЦеГрІн» у партнерстві з ГО «Яскраве життя» за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження»   – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із малих населених пунктів Західної України та з допомогою експертів і менторів  підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти: Міхнова Наталя, mikhnova.n@gmail.com,0676705600

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: