Навчання для адвокатів щодо захисту потерпілих від дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті

Дедлайн для подачі документів - 10 вересня 2018 року.

Запрошуємо адвокатів з усіх регіонів України на навчальний курс із захисту потерпілих від дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті. Для того, щоб стати слухачами курсу, потрібно до 10 вересня подати всі необхідні документи. Результати відбору слухачів  будуть відомі не пізніше 18 вересня 2018 року. 

Навчання складатиметься з трьох дводенних навчальних сесій, під час яких адвокати з практикою ведення справ про дискримінацію та злочини на ґрунті ненависті у Європейському суді з прав людини та експерти з протидії дискримінації допоможуть вам поглибити свої знання.

За результатами навчання ви:

  • будете розуміти суть явища дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті;
  • вміло працюватимете з групами, які частіше за все стають жертвами дискримінації;
  • отримаєте знання щодо побудови ефективної стратегії ведення справи про злочини на ґрунті ненависті у якості адвоката постраждалої особи;
  • покращите вміння збирати та долучати до справи докази (в тому числі — вміння працювати із непрямими доказами);
  • знатимете, як використовувати аргументацію у таких справах та яких експертів залучати;
  • поповните свої знання щодо практики ЄСПЛ у справах про дискримінацію та/або злочини на ґрунті ненависті;
  • отримаєте необхідні знання та навички побудови стратегічних справ з перспективою на ЄСПЛ.

Якщо бажаєте стати слухачем курсу, до 18:00 10 вересня 2018 року заповніть коротку анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/QsbanAfnHEbexgPC2; надішліть своє резюме, мотиваційний лист та, за наявності, рекомендації від громадських організацій, які працюють з вразливими групами населення, а також до 2 копій рішень або посилань на них в реєстрі судових рішень у справах про дискримінацію чи злочини на ґрунті ненависті, де ви були адвокатом потерпілого, на електронну пошту yurfundacja@gmail.com. Заявки, надіслані без мотиваційного листа та резюме, розглядатись не будуть.

Організатори повідомлять результати конкурсного відбору до 18 вересня 2018 року.

Навчальний курс для адвокатів «Захист потерпілих від дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті» реалізується Українською фундацією правової допомоги спільно з Центром “Соціальна дія” та Регіональним центром з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: