Навчальний семінар для мережі Центрів правової інформації та консультацій

30-31 жовтня в «Конгрес готелі» - Пуща, вул. Миколи Юнкерова, 20, відбудеться Навчальний семінар для мережі Центрів правової інформації та консультацій.

30-31 жовтня  в «Конгрес готелі» – Пуща, вул. Миколи Юнкерова, 20, відбудеться Навчальний семінар для мережі Центрів правової інформації та консультацій. Учасники семінару –  представники неурядових організацій України та Польщі. Захід реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ПРООН.

Семінар проводиться в рамках проекту діяльності Центрів правової інформації та консультацій на основі партнерської мережі НУО. Мережа Центрів правової інформації та консультацій забезпечує доступ бідних і вразливих верств населення до правосуддя, поширює правові знання й навички, для того щоб громадяни мали змогу постійно захищати свої права й інтереси.

Програма семінару передбачає представлення інформації щодо підтримки діяльності Центрів у 2015 році, презентацію польського досвіду розбудови системи безоплатної правової допомоги: стандарти якості, розробка і практика. Крім того в рамках семінару будуть працювати  робочі сесії:

Сесія 1: ЦПІК і громада. Успішна співпраця з місцевими органами самоврядування.

Сесія 2: ЦПІК і мережа. Покращення координації центрів.

Сесія 3: ЦПІК і нові виклики на сході країни. Складнощі та успіхи у наданні безоплатної правової допомоги на звільнених територіях.

Сесія 4: ЦПІК і Ромські правозахисники. Надання безоплатної правової допомоги вразливим верствам населення.

Особлива увага під час семінару буде приділена питанням допомоги учасникам АТО, їх родинам та вимушеним переселенцям зі сходу України та Криму. Зокрема будуть розглянуті механізми надання правової допомоги та базові навички першої психологічної допомоги для цих категорій громадян.  

Контакти:  Ольга Гальченко, Міжнародний фонд “Відродження”, тел.: (8 044) 482-03-63, email:halchenko@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: