Навчальний семінар для грантерів ромських проектів

Ромська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Європейським центром захисту прав ромів (Угорщина) 05 - 06 лютого 2015 року в м. Києві проводить 3-й навчальний семінар для грантерів

Ромська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Європейським центром захисту прав ромів (Угорщина) 05 – 06 лютого 2015 року в м. Києві проводить 3-й навчальний семінар для грантерів конкурс проектів «Громадський контроль за виконанням державної Стратегії захисту й інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року».

Мета заходу є обговорення та узагальнення попередніх результатів  проекту з моніторингу, який реалізується ромськими та партнерськими громадськими організаціями в 6 областях України (Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Одеській, Закарпатській та Волинській).

В рамках дводенного семінару передбачено презентацію соціологічного звіту на основі проведеного анкетування в ромських громадах; обговорення результатів інформаційних звернень до органів влади щодо виконання планів дій регіональних ромських стратегій; ознайомлення з методологією вироблення рекомендацій та адвокаційних заходів для підвищення ефективності виконання плану дій до Ромської національної стратегії.

Контакти: Олександр Шваюн, менеджер Ромської програмної ініціативи, shvaiun@irf.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: