Навчальна програма для активістів Центральної України

Як створити ефективну громадську організацію, втілити успішний проект, знайти і залучити кошти для соціальних ініціатив, співпрацювати з медіа – про це та багато іншого вже незабаром дізнаються громадські активісти Центральної України.

Як створити ефективну громадську організацію, втілити успішний проект, знайти і залучити кошти для соціальних ініціатив, співпрацювати з медіа – про це та багато іншого вже незабаром дізнаються громадські активісти Центральної України. ГО «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» організовує унікальний навчальний семінар в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України».

Близько 40 мешканців Вінницької, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей вже цими вихідними візьмуть участь в цікавих та корисних тренінгах, а також представлять ініціативи, які вони прагнуть втілити у своїх населених пунктах. До участі у проекті було подано близько 80 заявок, серед яких відібрали 34 основних учасники і 28 резервних.

Для учасників проведуть 4 тренінги щодо основних аспектів втілення різних проектів та ініціатив:

  • «Громадська організація: від створення до ефективної роботи» (тренер – Віталій Загайний).
  • «Популяризація соціальних ініціатив серед мешканців, залучення прихильників та співпраця зі ЗМІ» ( тренер – Сашко Кульчицький).
  • «Підготовка проекту: від ідеї до події» (тренер – Михайло Дідух).
  • «Практичний менеджмент та фандрейзинг для втілення ідей в громадах»  (тренер – Олександр Ярема).

«Центр Громадянських Ініціатив вже має позитивний досвід реалізації аналогічного проекту у західноукраїнському регіоні. Проект був високо затребуваним з боку активістів Центральної України. Про це свідчать кількість зголошених до участі людей. Сьогодні громадські активісти мають потребу у знаннях щодо відстоювання інтересів мешканців локальних громад, механізмів співпраці з місцевими органами влади, способів комунікації в самій громаді, можливостей громадського контролю за владою. У ході проекту ми спільно сформуємо конкретні заходи, які активісти зможуть втілити в своїх громадах. Адже, разом можна зробити більше!», – розповідає керівник ГО «ЦеГрІн» Віталій Загайний.

Після тренінгів відбудеться робота в групах, де учасники представлять ідеї та проекти, які вони хочуть втілити у своїх громадах. Також буде узгоджено графіки менторських візитів до учасників проекту.

Попередньо, при реєстрації на участь у програмі, громадські активісти вже запропонували багато цікавих ідей: удосконалення місцевого краєзнавчого музею, створення банку обміну дитячих речей, створення центру громадської активності, проведення курсів юридичної грамотності, проведення інформаційної кампанії щодо енергоефективності і навіть створення національного природничого парку.

Разом з менторами учасники допрацюють та  удосконалять свої ініціативи і впродовж двох місяців готуватимуть власні проекти. Підсумком проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України» стане конференція, де учасники зможуть представити власні здобутки та поділитися досвідом.

Усю інформацію про події проекту можна дізнатися на сайті ГО «ЦеГрІн»

Мета проекту «Енергія Євромайдану в малі громади Центральної України», що здійснюється ГО «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження», – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із населених пунктів Центральної України та з допомогою експертів підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти: Оксана Вихівська, комунікаційний менеджер: +380988421479, cehrin.ngo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: