Навчальна поїздка експертів програми “Верховенство права” МФВ до Південного Уельсу

13-16 вересня відбувся навчальний візит експертів програми "Верховенство права" до Південного Уельсу. Мета навчального візиту — ознайомлення з системою надання безоплатної правової допомоги у Великобританії. Експерти відвідали два офіси громадських захисників, ознайомились з основними принципами їхньої діяльності, структурою офісів та методикою адміністрування справ, які знаходять у провадженні адвокатів офісу. Були проведені зустрічі з керівниками цих офісів, адвокатами, представниками прокуратури та суддями.  Експерти також були присутні на кількох судових засіданнях, в яких брали участь громадські захисники. Під час зустрічей обговорювались питання якості правової допомоги, яка надається громадськими захисниками, роль правоохоронних органів у системі надання безоплатної правової допомоги та взаємодія основних учасників у цій системі. У ході зустрічей обговорювались також проблеми реалізації реформи системи безоплатної правової допомоги в Україні. Британські колеги поділилися досвідом реформування системи надання безоплатної правової допомоги та баченням її подальшого розвитку.

13-16 вересня відбувся навчальний візит експертів програми “Верховенство права” до Південного Уельсу.

Мета навчального візиту — ознайомлення з системою надання безоплатної правової допомоги у Великобританії.

Експерти відвідали два офіси громадських захисників, ознайомились з основними принципами їхньої діяльності, структурою офісів та методикою адміністрування справ, які знаходять у провадженні адвокатів офісу.

Були проведені зустрічі з керівниками цих офісів, адвокатами, представниками прокуратури та суддями.  Експерти також були присутні на кількох судових засіданнях, в яких брали участь громадські захисники.

Під час зустрічей обговорювались питання якості правової допомоги, яка надається громадськими захисниками, роль правоохоронних органів у системі надання безоплатної правової допомоги та взаємодія основних учасників у цій системі.

У ході зустрічей обговорювались також проблеми реалізації реформи системи безоплатної правової допомоги в Україні. Британські колеги поділилися досвідом реформування системи надання безоплатної правової допомоги та баченням її подальшого розвитку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: