Науково-практична конференція “Правова реформа у масовій свідомості мешканців Луганського регіону”

16 лютого 2006 року відбудеться науково-практична конференція "Правова реформа у масовій свідомості мешканців Луганського регіону", яка проводиться за ініціативи Луганського гуманітарного центру, Луганської правової фундації та Луганського державного університету внутрішніх справ в рамках проекту "Захист прав людини та розвиток демократичних ініціатив у Луганському регіоні" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Конференція працюватиме за наступними напрямками: Ø     Проблеми правосвідомості населення сучасної України Ø     Проблеми імплементації положень Конвенції про захист прав людини та основних свобод до законодавства та судової практики України Ø     Правові проблеми забезпечення загальних та місцевих виборів в Україні Під час роботи конференції планується також презентувати результати реалізації проекту "Луганський інформаційно-освітний центр з проблем застосування Європейскьої Конвенції про захист прав людини й основних свобод", який здійснювався Луганським гуманітарним центром за фінансової підтримки Міжнародного Фонду "Відродження". Для участі у конференції бажано до 8 лютого 2006 року надати до оргкомітету заявку . Якщо Ви бажаєте виступити на конференції з науковою доповіддю, просимо надіслати також тези доповіді або статтю. За підсумками конференції планується видати збірку наукових робіт.   Вимоги до оформлення текстів тез і статей: Поля – 2 см; шрифт Times New Roman, розмір 14; міжрядковий інтервал 1,5. Назва тез доповіді (статті) – великими літерами посередині рядка; нижче через 2 інтервали праворуч – прізвище, ініціали та посада автора; його посада та науковий ступінь, вчене звання; далі через 2 інтервали текст.  Тексти необхідно надати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті у форматі *.doc або *.rtf.   Координати: адреса оргкомітету 91493, м. Луганськ смт. Ювілейне, вул. К. Маркса, 4, Луганський державний університет внутрішніх справ, Луганський гуманітарний центр. телефон: +38 (0642) 96-97-92 факс: +38 (0642) 55-32-00 з поміткою "Для кафедри кримінології та соціології" e-mail: nickmazur@rambler.ru http://www.jurlugansk.org  

16 лютого 2006 року відбудеться науково-практична конференція “Правова реформа у масовій свідомості мешканців Луганського регіону”, яка проводиться за ініціативи Луганського гуманітарного центру, Луганської правової фундації та Луганського державного університету внутрішніх справ в рамках проекту “Захист прав людини та розвиток демократичних ініціатив у Луганському регіоні” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Конференція працюватиме за наступними напрямками:

Ø     Проблеми правосвідомості населення сучасної України

Ø     Проблеми імплементації положень Конвенції про захист прав людини та основних свобод до законодавства та судової практики України

Ø     Правові проблеми забезпечення загальних та місцевих виборів в Україні

Під час роботи конференції планується також презентувати результати реалізації проекту “Луганський інформаційно-освітний центр з проблем застосування Європейскьої Конвенції про захист прав людини й основних свобод”, який здійснювався Луганським гуманітарним центром за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

Для участі у конференції бажано до 8 лютого 2006 року надати до оргкомітету заявку .

Якщо Ви бажаєте виступити на конференції з науковою доповіддю, просимо надіслати також тези доповіді або статтю. За підсумками конференції планується видати збірку наукових робіт.

 

Вимоги до оформлення текстів тез і статей:

Поля – 2 см; шрифт Times New Roman, розмір 14; міжрядковий інтервал 1,5.

Назва тез доповіді (статті) – великими літерами посередині рядка; нижче через 2 інтервали праворуч – прізвище, ініціали та посада автора; його посада та науковий ступінь, вчене звання; далі через 2 інтервали текст. 

Тексти необхідно надати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті у форматі *.doc або *.rtf.

 

Координати:

адреса оргкомітету 91493, м. Луганськ

смт. Ювілейне, вул. К. Маркса, 4,

Луганський державний університет внутрішніх справ, Луганський гуманітарний центр.

телефон: +38 (0642) 96-97-92

факс: +38 (0642) 55-32-00 з поміткою “Для кафедри кримінології та соціології”

email: nickmazur@rambler.ru

http://www.jurlugansk.org

 

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: