Наукові програми НАТО та можливості участі в них науковців України

25 травня Дніпропетровським центром європейської інформації, за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" було проведено міжнародну відео-конференцію із штаб-квартирою НАТО у Брюсселі "Наукові програми НАТО та можливості участі в них науковців України" та круглий стіл "Україна — НАТО: залучення вчених та дослідників Дніпропетровщини до участі у наукових програмах НАТО". 

25 травня у Дніпропетровську відбулися міжнародна відео-конференція із штаб-квартирою НАТО у Брюсселі “Наукові програми НАТО та можливості участі в них науковців України” та круглий стіл “Україна — НАТО: залучення вчених та дослідників Дніпропетровщини до участі у наукових програмах НАТО”.

Конференцію організував Дніпропетровський центр європейської інформації за участю обласної громадської організації “Товариство інтелектуальної власності”, Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, головного управління освіти і науки облдержадміністрації та Дніпропетровського державного центру науково-технічної і економічної інформації МОН України. Захід відбувся за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

В заходах прийняли участь представники наукових та науково-дослідних установ, вищих навчальних закладів та проектно-конструкторських організацій Дніпропетровської області.

За допомогою прямої високошвидкісної Інтернет-лінії з науковими програмами НАТО вчених та дослідників Дніпропетровщини докладно ознайомили представник штаб-квартири НАТО з м. Брюсселя пані Сюзан Мікаеліс та помічник керівника програми Центру інформації та документації НАТО в Україні Оксана Мусієнко.

Після ознайомлення з науковими програмами НАТО учасники відео-конференції в форматі круглого столу обговорили конкретні наукові напрями, в яких можлива участь вчених та дослідників Дніпропетровщини, розглянули досвід роботи науковців регіону у впровадженні Української науково-освітньої комп’ютерної мережі “УРАН”.

В обговоренні теми прийняли участь заступник начальника управління науки, вищої та профтехосвіти — начальник відділу науки і вищої освіти головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Демура Антон Львович; голова правління Дніпропетровської обласної громадської організації “Товариство інтелектуальної власності”, директор Дніпропетровського державного центру науково-технічної і економічної інформації МОН України Каленик Володимир Іванович; завідувач відділом регіональної філії Інституту стратегічних досліджень України в м. Дніпропетровську Їжак Олексій Іванович; директор Міжгалузевого інституту безперервної освіти Національного гірничого університету, доктор технічних наук, професор Кузнєцов Георгій Віталійович
Консультанти Дніпропетровського центру європейської інформації надали консультації учасникам відео-конференції та круглого столу.

Учасники ознайомилися з матеріалами тематичної виставки з питань європейської інтеграції та НАТО, безкоштовно отримали інформаційні матеріали, які для них підготував Центр інформації та документації НАТО в Україні.

Тепер науковці Дніпропетровщини знають, в яких наукових програмах НАТО вони зможуть прийняти участь і як це робити.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: