Національний тиждень Європейської Кампанії “Всі різні — всі рівні”.

З 24 листопада по 1 грудня 2006 року в Україні проходить Національний тиждень Європейської Кампанії "Всі різні — всі рівні". Це головна європейська кампанія, яку ініціює та проводить Рада Європи у сфері молодіжної політики.Перший етап Кампанії протягом 10 років діє в усіх країнах Європи та направлений на заоохочення та залучення молодих людей у процеси побудови мирного демократичного суспілдьства, що базується на різноманітності, толерантності та взаємоповазі. Зараз триває другий етап кампанії (2006-2007 рр.), який проходить під гаслом "Різноманітність. Права людини. Участь". Він спрямований на виховання у молоді розуміння та сприйняття європейських цінностей, усунення всіх проявів дискримінації, обмін міжкультуральними цінностями, захист прав дітей та молоді з особливими потребами, захист прав національних та інших меншин, попередження насильства та жорстокості по відношенню до людей з іншими потребами. Кожен день Національного тижня "Всі різні — всі рівні" присвяченй окремій вразливій категорії суспільства (день національних меншин, день людей з особливими потребами, день прав жінок та ін.). Кожного дня проходять круглі столи, дискусії та дебати серед молодих людей та експертів по даній тематиці. Кожного дня відбувається прес-конференція на тему дня. Заходи проходять у різних містах України.

З 24 листопада по 1 грудня 2006 року в Україні проходить Національний тиждень Європейської Кампанії “Всі різні — всі рівні”.

Це головна європейська кампанія, яку ініціює та проводить Рада Європи у сфері молодіжної політики.Перший етап Кампанії протягом 10 років діє в усіх країнах Європи та направлений на заоохочення та залучення молодих людей у процеси побудови мирного демократичного суспілдьства, що базується на різноманітності, толерантності та взаємоповазі.

Зараз триває другий етап кампанії (2006-2007 рр.), який проходить під гаслом “Різноманітність. Права людини. Участь”. Він спрямований на виховання у молоді розуміння та сприйняття європейських цінностей, усунення всіх проявів дискримінації, обмін міжкультуральними цінностями, захист прав дітей та молоді з особливими потребами, захист прав національних та інших меншин, попередження насильства та жорстокості по відношенню до людей з іншими потребами.

Кожен день Національного тижня “Всі різні — всі рівні” присвяченй окремій вразливій категорії суспільства (день національних меншин, день людей з особливими потребами, день прав жінок та ін.). Кожного дня проходять круглі столи, дискусії та дебати серед молодих людей та експертів по даній тематиці. Кожного дня відбувається прес-конференція на тему дня. Заходи проходять у різних містах України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: