Національний превентивний механізм: тренінг із прав людини

15-19 грудня під Києвом відбуватиметься тренінг із прав людини для учасників моніторингових візитів у межах Національного превентивного механізму (НПМ) в Україні

15-19 грудня під Києвом відбуватиметься тренінг із прав людини для учасників моніторингових візитів у межах Національного превентивного механізму (НПМ) в Україні. Захід проводить Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Всеукраїнська освітня програма “Розуміємо права людини” та програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники тренінгу зможуть:
– отримати, поповнити й систематизувати свої знання про права людини, моніторинг прав людини та НПМ як один із видів такого моніторингу;
– підвищити власну компетенцію у проведенні моніторингових візитів у межах НПМ і в роботі з персональними джерелами інформації (утримувані особи, співробітники закладу тощо) під час візитів;
– сформувати власну позицію для вибору підходів, розробки та використання інструментарію, реагування на конкретні випадки під час моніторингового візиту, ґрунтуючись на принципах прав людини.

Учасників тренінгу відбиратимуть на конкурсній основі.

Організатори забезпечують проживання й харчування учасників тренінгу, витрати на проїзд до місця проведення тренінгу та у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим автобусом або поїздом).

Для участі у конкурсі слід заповнити реєстраційну анкету онлайн http://edu.helsinki.org.ua/zajavka (отримати доступ до форми заявки можуть лише зареєстровані користувачі сайту) до 18:00 5 грудня. Учасників конкурсу буде повідомлено про його результати до 18:00 6 грудня.

Контакти:
Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
Сергій Буров
050 921 99 67
rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: