Настільна гра та її потенціал у благодійних програмах для дітей та молоді

29 січня 2010 року з 10.00 до 13.30 Український форум благодійників проводить міні-тренінг «Настільна гра та її потенціал у благодійних програмах для дітей та молоді».

Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму “НА ВЧИСЬ”.

Тренери-експерти Всеукраїнського громадського центру “Волонтер” охоче поділяться досвідом розробки та використання інтерактивних ігор у

профілактичній роботі, зокрема – настільних ігор.

Відвідавши міні-тренінг, в учасників з’явиться не лише уявлення про настільні профілактичні ігри, але й вміння та навички щодо їхнього застосування у роботі з дітьми.

Спеціалісти Всеукраїнського громадського центру “Волонтер” презентують чотири настільні гри – “Володар кілець”, “Крок за кроком”, “Фото-фішка”, “Пригоди у країні Здоровляндії” – та проаналізують потенціал цього методу у профілактичних програмах, його сильні та слабкі сторони.

Учасники отримають представлені настільні ігри в подарунок (1 екземпляр на організацію).

Експерти:

  • Тетяна Лях, голова методичної ради ВГЦ “Волонтер”, к. пед. наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Наталія Троценко, майстер-тренер ВГЦ “Волонтер”, викладач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Міні-тренінг буде корисним для співробітників та консультантів благодійних/громадських організацій, соціальних проектів, які працюють з дітьми та молодими людьми в галузі профілактики негативних явищ.

Умови участі в заході

Члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації – участь безкоштовна; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 50,00 грн.

Не члени Українського форуму благодійників: 1 особа від організації – 100,00 грн.; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 75,00 грн.

Кошти, зібрані під час реєстрації, будуть спрямовані Українським форумом благодійників на створення інформаційної бази Форуму з питань

благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.

Час та місце проведення: 29 січня 2010 року з 10.00 до 13.30 (початок реєстрації о 9.30)

Адреса: центральний офіс МФ “Відродження”, м. Київ, вул. Артема, 46, 2-ий поверх.

Реєстрація: для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її до 14:00 27 січня 2010 року на електронну адресу irina.sklyar@ufb.org.ua або на факс (044) 425-92-95.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрація для участі у міні-тренінгу є обов’язковою. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Підтвердження про свою участь у міні-тренінгу учасники отримають 27 січня до 18:00.

Оплата реєстраційного внеску: за безготівковим перерахунком Благодійна організація “Український форум благодійників”, м. Київ, вул. Артема, 46;

код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26000100748; ВАТ “Райффайзен Банк Аваль”, МФО 380805. Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.

Оплата має надійти до початку міні-тренінгу.

Готівкою – 29 січня 2010 року під час міні-тренінгу.

Реєстраційна форма та CV експертів – за посиланням http://ufb.org.ua/news/1739.html

Контакти: Ірина Скляр

Український форум благодійників

irina.sklyar@ufb.org.ua

(044) 425-92-95

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: