Наслідки реформи законодавства України про місцеві вибори 2010 року: результати моніторингу

Лабораторія законодавчих ініціатив, Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу й Мережа підтримки реформ підготували брошуру "Наслідки реформи законодавства України про місцеві вибори 2010 р. Результати моніторингу"

Лабораторія законодавчих ініціатив, Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу й Мережа підтримки реформ підготували брошуру “Наслідки реформи законодавства України про місцеві вибори 2010 р. Результати моніторингу”. Видання опубліковано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У досліджені представлено матеріали експертного моніторингу наслідків реформи законодавства про місцеві вибори, здійсненої 2010 року. Видання дає відповідь на питання, чи справді зміна виборчої системи на місцевому рівні забезпечила покращення “якості” депутатського корпусу, чи було забезпечено краще представництво громадян України в органах місцевого самоврядування, чи поєднано персональну відповідальність депутатів із потенціалом політичних партій задля вирішення актуальних місцевих проблем.

Індикатори дослідження ґрунтуються на положеннях закону “Про статус депутатів місцевих рад” та охоплюють такі напрями роботи місцевих депутатів, як звітування перед виборцями, ведення депутатських прийомів, діяльність у раді, взаємодія з медіа, участь у громадських слуханнях і публічних заходах, взаємодія з партійними організаціями тощо.

Контакти:
Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу
(0332) 78 82 89
cpaec.volyn@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: