Наскільки прозорими є держзакупівлі на Волині?

26 жовтня о 10:00 у Луцькому прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція за підсумками реалізації проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель” у Волинській області

26 жовтня о 10:00 у Луцькому прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція за підсумками реалізації проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель” у Волинській області. Проект координує ГО “Центр політичних студій та аналітики” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

У Волинській області моніторинг відбувався у Волинській обласній державній адміністрації, Луцькій і Володимир-Волинській міських радах, Любомльській, Ківерцівській, Турійській, Ковельській і Локачинській районних державних адміністраціях.

Під час прес-конференції буде проаналізовано відповіді на запити, надіслані в серпні й вересні в ці органи влади, а також розглянуто прозорість державних закупівель в Україні.

Контакти:
ГО “Центр політичних студій та аналітики”
096 497 42 25
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: