Населення мало знає про корисність йодовмісних продуктів

За словами фахівців, населення не має досить інформації про корисність йодовмісних продуктів

Населення не має досить інформації про корисність йодовмісних продуктів. Про це заявили представники торгівельних мереж, що взяли участь у фокус-групі, яку провів Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Фахівці зауважили, що на йодовмісну воду підвищений попит є лише влітку. При цьому населення регулярно споживає морську капусту. За словами представників мереж, ціна на харчову та йодовану сіль суттєво не відрізняється, проте залежить від виробника. Дорожчою для споживача є морська йодована сіль.

Представники торгівельних мереж висловили готовність розміщувати інформаційні матеріали щодо користі йодовмісних продуктів у своїх торгівельних залах.

Контакти:
Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: