Напад на співробітницю Міжнародного фонду «Відродження» у Дніпрі

Зичимо Ользі якнайшвидшої реабілітації від нападу й міцного здоров’я; та уважно слідкуватимемо за ходом розслідування цієї справи.

У неділю, 13 травня, у Дніпрі на асистентку Придніпровського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» Ольгу Полякову, яка є ґендерною та ЛГБТКІ-активісткою, напали її сусіди в нетверезому стані й завдали тілесних ушкоджень на ґрунті нетерпимості до представників ЛГБТКІ. 

За її словами, під час нападу чоловік вигукував образливі вислови та погрожував, а жінка намагалась вирвати сумку. Поліція зареєструвала побиття як побутову сварку. Ольга Полякова буде проходити судово-медичну експертизу та зафіксує свої ушкодження. 

Ми працюємо заради того, щоб створити в України середовище вільне від дискримінації та поваги до прав людини кожного. Усі наші та зусилля наших партнерів спрямовані на те, щоб повага до людської гідності стала засадничою цінністю України як відкритого демократичного суспільства. 

Ми наполягаємо на ефективному розслідуванні цього та всіх інших випадків насильства, що мають ознаки нападів на грунті ненависті, а також наполягаємо на відповідній кваліфікації вчинених злочинів.

Зичимо Ользі якнайшвидшої реабілітації від нападу й міцного здоров’я; та уважно слідкуватимемо за ходом розслідування цієї справи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: