Надруковано посібник, присвячений правовій допомозі при проведенні медико-соціальної експертизи

Вийшов друком посібник “Правова допомога при проведенні медико-соціальної експертизи як засіб правової просвіти громадян”.

Вийшов друком посібник “Правова допомога при проведенні медико-соціальної експертизи як засіб правової просвіти громадян”. Його написано на основі аналітичного звіту за проектом “Центр із надання правової допомоги при вирішенні конфліктів, які виникають під час проходження медико-соціальної експертизи”, який виконував Центр громадської адвокатури спільно з Львівською обласною асоціацією інвалідів за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні узагальнено проблеми, які виникають при проходженні медико-соціальної експертизи, проаналізовано повноваження медико-соціальних експертних комісій і порядок проведення медико-соціальної експертизи. У посібнику також ідеться про проблеми реабілітації інвалідів, проблеми доступності інвалідів до медичних закладів і інших установ, відкритість медико-соціальних експертних комісій і судову практику щодо розгляду справ, пов’язаних із захистом прав громадян при проходженні медико-соціальної експертизи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: