З приводу смерті Надії Дюк

Ми висловлюємо глибоке співчуття і підтримку рідним і близьким Наді й будемо берегти усі здобутки в побудові дієвого громадянського суспільства задля утвердження вільної, демократичної, успішної України.

nadia diuk

Міжнародний фонд “Відродження” глибоко сумує через велику втрату. Не стало чудової людини, лідерки демократичних перетворень, потужного голосу на захист свободи і прав людини, подруги Фонду Надії Дюк. 

Понад 30 років Надя працювала у Національному фонді на підтримку демократії (NED) – провідній американській фундації, яка обстоює свободу та рівність в усьому світі. Її діяльність охоплювала десятки країн, проте серце завжди було з Україною. Внесок Наді у становлення та розбудову українського громадянського суспільства важко переоцінити. Її невтомну працю задля того, щоб Україна стала справді демократичною країною, було щойно відзначено високою нагородою – Орденом Княгині Ольги ІІІ-го ступеня

«У США було мало настільки гідних, переконливих і чуйних адвокатів України, якою була Надія», – заявив з приводу цієї трагічної втрати віце-президент мережі Фондів Відкритого Суспільства Леонард Бенардо. 

Ми висловлюємо глибоке співчуття і підтримку рідним і близьким Наді й будемо берегти усі здобутки в побудові дієвого громадянського суспільства задля утвердження вільної, демократичної, успішної України. Справа її життя продовжить жити. Дякуємо тобі, Надю! Вічна память.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: