Новини

Надання медичної допомоги переселенцям

Oleg Громадське здоров'я

30 квітня в 11.00 у Харківському кризовому інфоцентрі (м.Харків, вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція, на якій будуть представлені результати соціологічного дослідження медичного забезпечення внутрішньо переміщених осіб на контрольованій території України. Організатор заходу: Харківський інститут соціальних досліджень у співпраці  зі «Станцією «Харків» за підтримки Міжнародного фонду« Відродження».

Які медико-соціальні проблеми хвилюють переселенців найбільше? Як і де вони найчастіше отримують медичну допомогу? Що робить держава для вирішення медичних проблем переселенців? Яку допомогу надають волонтери? Які найбільші труднощі в організації медичного забезпечення для внутрішньо переміщених осіб?

Учасники заходу:

Андрій Черноусов, провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень;

Олена Гармаш, керівник медичної групи «Станції «Харків».

Реєстрація ЗМІ на місці.

Контактна особа: Світлана Щербань, 097854 25 88

Контакти:Харківський інститут соціальних досліджень

Як подати заявку?

Заповніть аплікаційну форму та подайте її через особистий кабінет. Заявки приймаються виключно в електронному вигляді, а процес оцінки включає кілька етапів. 
Перейти