Набір учасників на навчальний цикл “Лікування хронічного болю інкурабельних хворих”

Івано-Франківський хоспіс оголошує набір учасників на 3-денний навчальний цикл “Лікування хронічного болю інкурабельних хворих”

Івано-Франківський хоспіс оголошує набір учасників на 3-денний навчальний цикл “Лікування хронічного болю інкурабельних хворих”, що відбуватиметься на базі Навчально-методичного центру Івано-Франківського хоспісу з 4 до 6 липня. Ініціативу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До навчання запрошують заступників головних лікарів із медичної частини (організації лікувальної допомоги) медичних закладів областей України, які працюють / планують працювати в паліативних і хоспісних відділеннях або надають паліативну допомогу пацієнтам онкологічних, неврологічних, інфекційних відділень, туберкульозних диспансерів тощо.

Зацікавлені особи мають заповнити встановлену форму заявки та надіслати її на електронну адресу tatiana050270@gmail.com до 30 червня. Кількість місць у групі обмежена (до 14).

Місце проведення: Івано-Франківськ, конференц-зал готелю “Нива” (лекційні заняття), хоспіс (практичні заняття).

Організатори тренінгу оплачують:
– участь у тренінгу;
– дидактичні матеріали;
– проживання;
– харчування.

Учасники тренінгу оплачують самостійно:
– квитки;
– реєстраційний внесок (100 грн.).

З особами, які подадуть заявку на навчання, 2 липня зв’яжеться адміністратор Навчально-методичного центру.

Івано-Франківський хоспіс
Тетяна Журавська
050 338 63 69

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: