Набір на стипендіальну програму для ромських студентів

Ромський Освітній Фонд і Фонд “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” оголошують набір на програму “Право та гуманітарні дисципліни” на 2013-2014 навчальний рік

Ромський Освітній Фонд і Фонд “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” оголошують набір на програму “Право та гуманітарні дисципліни” на 2013-2014 навчальний рік. Оголошується відкритий конкурс на навчальні стипендії для студентів ромської національності, які є громадянами або постійно проживають в Україні, Молдові чи Росії. Надання стипендій в Україні адмініструє програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Кандидати мають бути здобувачами університетського навчального рівня (бакалавра, магістра чи доктора філософії) в акредитованих державою університетах своєї країни. До 10% стипендії може бути запропоновано студентам середніх спеціальних закладів, що навчаються на медичних і педагогічних спеціальностях.

Детальніше тут

Буклет

Контакти:
Ромський Освітній Фонд
REF_Scholarships@romaeducationfund.org

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: