Набір на навчання з паліативно-хоспісної допомоги

Навчально-методичний центр Івано-Франківського хоспісу оголошує набір учасників на 5-денний навчальний цикл із питань надання паліативно-хоспісної допомоги інкурабельним хворим

Навчально-методичний центр Івано-Франківського хоспісу оголошує набір учасників на 5-денний навчальний цикл із питань надання паліативно-хоспісної допомоги інкурабельним хворим. Ініціативу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Навчання відбуватиметься з 10 до 14 грудня в Івано-Франківську (конференц-зала готелю “Нива” – лекційні заняття, хоспіс – практичні заняття).

До навчання запрошують медичних працівників з усіх регіонів України, які працюють / планують працювати в паліативних і хоспісних відділеннях, надають паліативну допомогу пацієнтам онкологічних, неврологічних, інфекційних відділень, туберкульозних диспансерів тощо.

Зацікавленим слід заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу tatiana050270@gmail.com до 5 грудня.

Організатори тренінгу оплачують:
– участь у тренінгу;
– роздаткові матеріали;
– проживання;
– харчування;
– сертифікат установленого зразка.

Учасники тренінгу оплачують самостійно:
– проїзд;
– реєстраційний внесок – 50 грн.

З особами, які подадуть заявку на навчання, 7 грудня зв’яжеться адміністратор Навчально-методичного центру.

Контакти:
Навчально-методичний центр
Івано-Франківського хоспісу
Тетяна Журавська
050 338 63 69
tatiana050270@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: