Набір на навчальний цикл із надання паліативно-хоспісної допомоги

Івано-франківський хоспіс оголошує набір учасників на 5-денний навчальний цикл із надання паліативно-хоспісної допомоги, що відбуватиметься з 13 по 17 лютого

Івано-франківський хоспіс оголошує набір учасників на 5-денний навчальний цикл із надання паліативно-хоспісної допомоги, що відбуватиметься з 13 по 17 лютого. Діяльність хоспісу підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До навчання запрошують медичних сестер, які працюють / планують працювати в паліативних і хоспісних відділеннях чи надають паліативну допомогу пацієнтам онкологічних, неврологічних, інфекційних відділень, туберкульозних диспансерів тощо.

Зацікавленим слід заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу tatiana050270@gmail.com до 5 лютого. Кількість місць у групі обмежена – до 14.

Організатори тренінгу оплачують:
1. Участь у тренінгу.
2. Дидактичні матеріали.
3. Проживання.
4. Харчування.

Квитки учасники тренінгу оплачують самостійно.

З особами, які подадуть заявку на навчання, 7 лютого зв’яжеться адміністратор Навчально-методичного центру.

Івано-франківський хоспіс
Тетяна Журавська
050 338 63 69

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: