На Зіньківщині обговорять проекти, реалізовані спільно з Міжнародним фондом “Відродження”

15 березня о 14:00 в місті Зіньків (Полтавська область) відбудеться круглий стіл, присвячений реалізації двох проектів

15 березня о 14:00 в місті Зіньків (Полтавська область), у залі засідань райдержадміністрації (вул. Леніна, 40), відбудеться круглий стіл. Під час заходу буде презентовано результати проекту “Зіньків – територія самозахисту сільських громад”, який реалізує ВГО “Спілка сільських жінок України” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, та проекту “Центр розвитку дитини “Здорова дитина – здорова нація”, який реалізує ГО “Спілка фермерів і приватних землевласників Зіньківщини” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У роботі круглого столу візьмуть участь громадські захисники, юристи, зацікавлені особи, які впроваджували проекти, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій, журналісти.

Буде підписано Меморандум про співпрацю між Зіньківською райадміністрацією й радою з одного боку та Міжнародним фондом “Відродження” – з іншого.

Контакти: Спілка сільських жінок України, Галина Скарга, 099 780 47 27

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: