На Закарпатті відкрито Центр європейської інформації

2 березня у приміщенні Закарпатської обласної універсальної  наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття Центру європейської інформації за участі Генерального консула Словацької республіки в м. Ужгород Антона Лукачовича, представників обласної влади та Міжнародного фонду "Відродження".  Діяльність Центру забезпечує громадськість краю, що межує з чотирма країнами — членами ЄС, інформацією щодо різних аспектів європейської інтеграції: функціонування ЄС, політики європейської інтеграції України, відносини між Україною та ЄС, євроінтеграційні проекти на Закарпатті. Центр надає відкритий доступ до літератури з різних питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до Інтернету, послуги консультантів. У найближчих планах Центру — проведення круглих столів з проблемних питань євроінтеграції України, семінарів на базі міських та районних бібліотек.  Центр Європейської інформації  в Ужгороді створено громадською організацією "Товариство соціально-культурного розвитку "Панонія" у партнерстві із Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Він є відкритим для відвідувачів і працюватиме щоденно з 10.00 до 19.00 у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою м. Ужгород пр. Свободи, 16. Галина Ковальчук, керівник проектуОксана Гаврош, консультант Центру європейської  інформації тел/факс: (03122) 2 39 82Ел. пошта: euromail@email.uz.ua Веб-сторінка Центру:  http://www.biblioteka.uz.ua/prj/evro/evroinf.htm

2 березня у приміщенні Закарпатської обласної універсальної  наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття Центру європейської інформації за участі Генерального консула Словацької республіки в м. Ужгород Антона Лукачовича, представників обласної влади та Міжнародного фонду “Відродження”. 

Діяльність Центру забезпечує громадськість краю, що межує з чотирма країнами — членами ЄС, інформацією щодо різних аспектів європейської інтеграції: функціонування ЄС, політики європейської інтеграції України, відносини між Україною та ЄС, євроінтеграційні проекти на Закарпатті. Центр надає відкритий доступ до літератури з різних питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до Інтернету, послуги консультантів. У найближчих планах Центру — проведення круглих столів з проблемних питань євроінтеграції України, семінарів на базі міських та районних бібліотек. 

Центр Європейської інформації  в Ужгороді створено громадською організацією “Товариство соціально-культурного розвитку “Панонія” у партнерстві із Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Він є відкритим для відвідувачів і працюватиме щоденно з 10.00 до 19.00 у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою м. Ужгород пр. Свободи, 16.

Галина Ковальчук, керівник проекту
Оксана Гаврош, консультант Центру європейської  інформації

тел/факс: (03122) 2 39 82
Ел. пошта: euromail@email.uz.ua

Веб-сторінка Центру:  http://www.biblioteka.uz.ua/prj/evro/evroinf.htm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: